pakowaczka/pakowacz z ks. Sanepid

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

 Dla naszego Klienta, z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 32685
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:

  • pakowanie artykułów spożywczych
  • prace pomocnicze
  • prace produkcyjne

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność od zaraz
  • książeczka Sanepid
  • motywacja do pracy
  • chęć nawiązania dłuższej współpracy

Oferta:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • pracę od zaraz w zakładzie produkcyjnym w Radomiu
  • pracę zmianową
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy  bezpośrednio do biura Randstad przy ul. Malczewskiego 24  z dokumentami aplikacyjnymi lub kontakt telefoniczny 501 310 762.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)