Pakowacz(ka)- Montażysta(tka)

Gerdes MC Sp. z o.o.

61-021 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych z siedzibą w Poznaniu. Poprzez wysoką jakość naszych produktów zapewniliśmy sobie dobrą pozycję na rynku.

Obecnie w związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie wyprodukowanych elementów z tworzyw sztucznych na produkcji
  • obsługa maszyn ( m.in. frezarka, zgrzewarka, nadruk), pakowanie i kontrola detali na montażu

Oczekujemy:

  • dokładności
  • sumienności
  • zdolności manualnych

Oferujemy:

  • pracę w systemie trzyzmianowym 5 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty
  • umowę o pracę
  • stałe zatrudnienie

Prezentacja firmy

Gerdes MC Sp. z o.o. jest wiodącym koncernem z branży przetwórst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne