ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pakowacz

Miejsce pracy: Września

ManpowerGroup Sp.zo.o. (nr certyfikatu 412) dla swojego Klienta z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pakowacz

Opis stanowiska:
- pakowanie wytłoczonych elementów karoserii
- praca związane z przenoszeniem elementów
- praca na hali produkcyjnej przy prasach
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- możliwość rozwoju , szkoleń i zatrudnienia bezpośrednio wewnątrz struktur Klienta
- stawkę godzinową + premie kwartalne + pakiet socjalny

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe
- gotowość do pracy w systemie III zmianowym lub IV brygadowym
- doświadczenie w pracy produkcyjnej
- zaangażowanie i sumienność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials