In Temporis Polska Sp. z o.o.

PAKOWACZ

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca na produkcji

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Jesteśmy innowacyjną firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

PAKOWACZA

Lokalizacja: Zabierzów (okolice Krakowa)

Główne obowiązki:

- pakowanie i sortowanie gotowych produktów,
- dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepid - warunek konieczny,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00),
- zdolności manualne,
- dokładność

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe,
- zapewniony transport do pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.