Pakowacz wyrobów gotowych

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

• Pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych,

• Kontrola ilości oraz jakości w trakcie procesu pakowania,

• Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z technologią,

• Dbanie o porządek w miejscu pracy z zachowaniem standardów firmy,

• Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

OCZEKIWANIA:

• Zaangażowanie i chęć do pracy,

• Zdolności manualne,

• Dobra percepcja wzrokowa,

• Zdolność do pracy fizycznej przez 8 godzin,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 2-zmianowym,

• Uczciwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

• Doświadczenie w pracy na produkcji- mile widziane.

OFERUJEMY:

• Współpraca na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o. (możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta),

• Stabilne warunki zatrudnienia,

• Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa+ premia,

• Dodatkowe ubezpieczenie na życie,

• Opieka koordynatora,

• Dogodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.