Opis stanowiska pracy

Sanpro Interim - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 13589 ) - dla swojego Klienta poszukuje osoby do pakowania paczek w Swarzędzu

Oferujemy:
- praca tymczasowa
- system pracy jednozmianowy (8-16)
- wynagrodzenie 2500,00 - 2700,00 zł brutto
- pracę w Swarzędzu
- terminowe wypłaty wynagrodzeń (na 10. każdego miesiąca)

Wykonywane prace:

1. Pakowanie materiałów komercyjnych zgodnie z zamówieniem
2. Kompletacja ilościowa zgodnie z zamówieniami

Wymagania
- tężyzna fizyczna
- dyspozycyjność

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu bądź kontakt telefoniczny 727 003 088

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji