Pakowacz/ Sortowacz owoców

APT-CERTA Sp. z o.o.

Jork, zagranica

Opis stanowiska pracy

- Jest to praca tymczasowa na umowę zlecenie,
- w trybie akordowym na halach magazynowych,
- pracuje się w fabryce na taśmie, jest to praca fizyczna, przy pakowaniu i sortowaniu artykułów spożywczych i przemysłowych.
- praca na terenie Niemiec w miejscowości Jork, koło Hamburga,
- praca jest całoroczna.

Wymagania

- Doświadczenie w danym zawodzie lub na podobnym stanowisku.

- dyspozycyjność,

- uczciwość,

- bez nałogów,

-zachowana ciągłość ubezpieczenia w Polsce (PUP, KRUS, przy członku rodziny, Praca itp.).

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe APT-CERTA Sp. z o.o. , działa na Polskim ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji