BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.

Pakowacz produktu gotowego- umowa o pracę

Od: BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kruszwica k Strzelno, Inowrocław

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej poszukuje kandydata do Oddziału w Kruszwicy na stanowisko:

Pakowacz produktu gotowego
Kruszwica

Zadania na stanowisku:

  • Pakowanie produktu gotowego zgodnie ze schematem.
  • Bieżąca kontrola półproduktu ( folii), zgłaszanie przełożonemu o zauważonych błędach i nieprawidłowościach (kontrola zgodności kolorystyki z kubkiem wzorcowym).
  • Przestrzeganie zasad wypełniania i obiegu dokumentów produkcyjnych i jakościowych na swoim stanowisku pracy.
  • Podstawowa obsługa przydzielonej maszyny.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie zawodowe (mile widziane mechaniczne).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • System pracy trzy zmianowy:
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, premia roczna, program oszczędnościowy, dofinansowanie do sportu);

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj".