Pakowacz-praca fizyczna-liczne benefity

Adecco Poland Sp. z o.o.

Pyskowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Pyskowice

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością szybkiego procesu przejścia pracownika pod firmę
  • umowę na pełen etat
  • możliwość przyuczenia oraz nabycie doświadczenia w pracy na magazynie
  • szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • zarobki od 2310 netto
  • dodatkowa premia wakacyjna (czerwiec, lipiec, sierpień)
  • karnet sportowy OK System oraz program zniżek Adecco +club
  • darmowe posiłki dla pracowników
  • pracę w Pyskowicach (mieszkańcy Pyskowic oraz okolicznych miejscowości)

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy na III zmiany

Zadania:

  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem i przygotowanie towaru do wysyłki
  • pobieranie list komisjonowania zgodnie z kolejnością wskazaną przez przełożonego
  • kontrola jakościowa towaru
  • układanie towaru na paletach

Chcesz poznać szczegóły?
Prześlij CV przez formularz aplikacyjny, zadzwoń pod numer: 723-190-133 lub wyślij SMS o treści "Praca Pyskowice"

Numer referencyjny: PPF/05/2018/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.