Pakowacz/Pomocnik operatora-Kąty Wrocławskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pakowacz oraz Pomocnik operatora

Wymagania

• duża motywacja do pracy
• zdolności manualne

Obowiązki

• pakowanie produktów zgodnie z podaną specyfikacją,
• wykonywanie kontroli jakości wynikającej z zakresu danego stanowiska,
• obsługa maszyn pakujących i maszyn linii produkcyjnych,
• pomoc operatorom linii
Oferujemy

• umowę o pracę
• pracę w systemie 4 brygadowym
• wynagrodzenie 1747 brutto + 30% za system 4 brygadowy + 100 zł brutto premii

Zapewniamy dojazd z miejscowości:
Tomkowice, Strzegom, Jaroszów, Mielęcin, Gościsław, Udanin, Łagiewniki, Jarostów, Ujazd Górny, Jarosław, Samborz, Piersno, Jenkowice, Zabłoto, Jakubowice, Szymanowice, Pastuchów, Czechy, Jaworzyna Śl, Piotrowice, Żarów, Mrowiny, Imbramowice, Buków, Bogdanów, Osiek, Mieczków, Wichrów, Kostomłoty, Piotrowice, Cesarzowice, Ciechów, Chwalimierz, Środa Śląska,Jugowiec, Kryniczno, Ramułtowice, Budziszów, Rakoszyce, Świdnica Polska, Wilków Średzki, Sobkowice.

Wymagania

Wymagania

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne