Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

• Pakowanie płyt DVD do pudełek,

• Dbanie o wysoki standard pakowania płyt,

• Prace porządkowe w magazynie.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydata:

• Chęć do pracy,

• Dokładność i uczciwość.

Nasz Klient oferuje:

• Umowę zlecenie z zus lub bez (dla uczniów studentów),

• Pracę w dowolnym grafiku, sam decydujesz ile chcesz pracować, jeden dzień czy 7 dni w tygodniu,

• Wynagrodzenie godzinowe 12,50 zł/h brutto czyli ok. 9,20 zł/h "na rękę",

• Bardzo lekką pracę, w przyjaznym środowisku,

• Magazyn znajduje się w Piasecznie- Józefosławiu także nie tracisz czasu na dojazdy do pracy.

Gwarantujemy bezpłatny dowóz do pracy na trasie Pionki-Kozienice- Warka- Góra Kalwaria lub Radom- Grójec- Tarczyn- Piaseczno oraz Zwoleń, Dęblin, Opoczno.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1000
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji