Pakowacz ( Pakowanie mięsa), hamburgerów, kiełbasek

Pran Sp. z o.o.

Groenlo, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy zajmującej się przetwarzaniem mięsa drobiowego, poszukujemy pracowników fizycznych do pakowania wyrobów mięsnych.

Stanowisko pracy: PAKOWACZ

Oferujemy:

-stawki wiekowe

- bezpłatne zakwaterowanie

( dla kandydatów na stawce wiekowej)

- ubezpieczenie

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy zagranicą

Miejsce pracy: Groenlo, Holandia. Praca na dłuższy okres lub na okres wakacji Praca przy pakowaniu mięsa, hamburgerów itp.

Praca w przyjaznej atmosferze w młodym środowisku.

Mile widziani są absolwenci szkół średnich, nie wymagamy doświadczenia w podobnej pracy ale chęci i motywacji do wyjazdu.

Wymagania

- podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- chęć do podjęcia pracy zagranicą

- mile widziani absolwenci szkół średnich, którzy chcą zdobyć doświadczenie w pracy zagranicą

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji