ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pakowacz/Pakowaczka

Miejsce pracy: Skawina

Opis stanowiska pracy:

pakowanie wyrobów spożywczych
układanie opakowań na paletach
współpraca z pracownikami produkcji oraz magazynu
przestrzeganie zasad BHP
przestrzeganie obowiązujących norm saniatrno-epidemiologiczny

Wymagania:
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
predyspozycje manualne
gotowość do podjęcia pracy od zaraz na terenie Skawiny

W zamian oferujemy:
wynagrodzenie zasadnicze + dodatki
zapewniamy transport z Wadowic
pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz w Skawinie
pracę 3-zmianową, od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne)
możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials