Pakowacz/Pakowaczka _ Racibórz

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Racibórz, śląskie

Miejsce pracy: Racibórz

Agencja Zatrudnienia Manpower (nr certyfikatu 412) dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów na stanowisko

Pakowacz/Pakowaczka

Miejsce pracy: RACIBÓRZ
Nr ref : 009/AŁ/PP

Zadania:

- praca w systemie 3- zmianowym 6-14, 14-22, 22-6
-praca przy pakowaniu produktów spożywczych,
-dbanie o porządek w miejscu pracy,
-realizacja założeń produkcyjnych,
-dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków.

Wymagania:

-dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

-książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny,

-chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej.

Oferujemy:

- umowa o pracę za pośrednictwem ATP,

- darmowy dojazd pracowniczy na trasie Rybnik - Racibórz, Racibórz - Rybnik

- możliwość zdobycia doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials