pakowacz/pakowaczka Gliwice

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

 Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr ref.: 38054
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • pakowanie elementów szklanych
  • rozpakowywanie
  • kontrola jakości
  • poprawa detali
  • proste prace manualne

Oczekiwania:
  • gotowość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność
  • zdolności manualne

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową na czas określony
  • możliwość stałej współpracy i zatrudnienia w strukturach klienta
  • zatrudnienie na przejrzystych warunkach

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)