Opis stanowiska pracy

Alpha niemiecka agencja zatrudnienia specjalizująca się w rekrutacji pracowników oraz pośrednictwie w uzyskaniu pracy w Niemczech. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z największymi przedsiębiorstwami wiemy dokładnie, jak wykorzystać potencjał każdego z naszych pracowników. Stawiamy na rozwój i długotrwałą współpracę, jednocześnie gwarantując spełnienie wszystkich norm europejskich.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika do pakowania towarów (packer).

Stanowisko: packer

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska:

  • Pakowanie towarów
  • Zbieranie zamówień i przygotowanie towarów do wysyłki
  • Przygotowanie towarów zgodnie ze specyfikacjami miejsca docelowego
  • Dbanie o odpowiednie ustawienie towarów i porządek w magazynie

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna
  • Motywacja
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Prawo jazdy mile widziane
  • Język angielski na poziomie podstawowym

Nasza oferta:

  • Pełne szkolenie, przygotowanie do pracy
  • Wynagrodzenie: 1300 – 1800 euro (netto)
  • Dodatkowe stawki za pracę w soboty i niedziele
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Pomoc w organizacji podróży i załatwieniu wszystkich formalności
  • Ubezpieczenie i gwarancję płatności
  • Legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

cv@alphacontracting.de

Prezentacja firmy

Alpha niemiecka agencja zatrudnienia specjalizująca się w rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Inne, Praca Logistyka