Pakowacz - okolice Torunia

Full Job Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Full Job Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9149) poszukuje dla jednego ze swoich Klientów osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: PAKOWACZ (branża spożywcza) w Wielkiej Nieszawce/ 10km od Torunia.

Zadania:
- pakowanie produktów świeżych (ryb);
- praca stojąca.

Oferujemy:
- bezpłatny dojazd do pracy z Torunia;
- umowę cywilno-prawną;
- stały grafik;
- bezpłatny transport;
- stawkę godzinową.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal z dopiskiem PAKOWACZ - WIELKA NIESZAWKA

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność do 3-zmianowej pracy;
- brak przeciwwskazań do pracy w chłodnym, wilgotnym klimacie;
- aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych;
- mile widziany status ucznia/studenta oraz wiek 18-26 lat.

Prezentacja firmy

Full Job Sp. z o.o. to ogólnopolska firma świadcząca kompleksowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji