Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta dużej firmy o zasięgu globalnym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pakowacz miesa

Opis pracy:

Pakowanie miesa do pojemniczkow, , wazenie produktow w pojemniczkach, ukladanie produktow w skrzynkach, ukladanie skrzynek na paletach. Praca w temperaturze w temperaturach 5-7stopni.

Wymagania:

Chęć do pracy (ciezkiej i w chlodnych warunkach)

Wzrost minimum 180 cm (ze wzgledu na wysokosc ukladania skrzynek) i tezyzna fizyczna

Gotowośc do pozostanie w pracy w Holandii długi okres czasu,

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziana

Mile widziane osoby silne i młode.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne