Pakowacz mięsa (Holandia)

Zeitmann

Holandia, Eindhoven, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:
- Pakowanie mięsa przy taśmie,
- Drobne prace pomocnicze na magazynie.

Wymagania:
- Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Zmotywowane, pełnoletnie osoby zaraz po ukończeniu gimnazjum lub szkoły zawodowej,
- Doświadczenie w pracy przy pakowaniu lub na taśmie produkcyjnej mile widziane (ale nie wymagane),
- Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy w Holandii na dłuższy okres czasu,
- Mile widziane osoby z własny samochód.

Oferujemy:
- Pomoc w organizacji wyjazdu,
- Umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie oraz dojazd do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.