Pakowacz – Linia Produkcyjna

CEDO Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Grupa CeDo to zatrudniająca ok. 2000 pracowników w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 20 lat obecna na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.
W Kątach Wrocławskich w nowoczesnych, stale rozwijających się fabrykach, produkujemy szeroki asortyment jednorazowych produktów dla gospodarstwa domowego (m.in.: różnego typu worki na odpady, folie spożywcze i aluminiowe). Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży w całej Europie, a nasze produkty sprzedajemy pod marką własną PACLAN www.paclan.pl jaki i pod markami prywatnymi klientów na rynku polskim i całej Europy.

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Główne obowiązki:

  • pakowanie gotowego wyrobu (pobieranych rolek) do kartonów i na paletę. Sprawdzanie/poprawianie etykiet. Praca na hali produkcyjnej w pozycji stojącej;
  • współpraca z operatorem – wsparcie w zachowaniu ciągłości produkcji oraz jakości wyrobów,
  • przestrzeganie przepisów, norm i polityk obowiązujących w zakładzie a zwłaszcza przepisów BHP i P.poż.

Wymagania:

  • dobre zdolności manualne,
  • rzetelność w pracy, nastawienie na pracę zespołową i wzajemną pomoc,
  • doświadczenie w zakładach produkcyjnych – mile widziane,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym na 3 zmiany.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • wdrożenie na stanowisko pracy;
  • dodatek za pracę w systemie zmianowym/czterobrygadowym – 30%;
  • miesięczna premia absencyjna, plus premia kwartalna uzależniona od wyników zakładu;
  • pakiet socjalny: bezpłatne napoje, dofinansowanie wakacji, dodatki świąteczne, możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS, bezpłatny transport na trasie: z Żarowa, Środy Śl. oraz ze Strzegomia;
  • wspieramy integrację zespołową poprzez organizację imprez działowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.