Pakowacz leków (osoby z niepełnosprawnością) - Łódź.

Envistar Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Envistar Sp. z o.o. prowadzi nabór osób do pracy na stanowisko:

Pakowacz leków.

Niniejsza oferta jest adresowana wyłącznie do osób niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym lub znacznym (II i I grupa).

O B O W I Ą Z K I:

Do zadań zatrudnionych osób będzie należało:

- pakowanie leków

- Przenoszenie lekkich przedmiotów i pudełek

Wymagania

W Y M A G A N I A:

Od wybranych kandydatów wymagamy:

- Gotowości do podjęcia zatrudnienia od zaraz

- Rzetelności, sumienności, umiejętności organizacji pracy, kultury osobistej

- Możliwości pracy w systemie 3-zmianowym

M I L E W I D Z I A N E:

- Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

- Obsługa komputera

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Wynagrodzenie zasadnicze plus dodatki

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach programów szkoleniowych realizowanych przez naszą firmę

Kandydaci do pracy są zobowiązani przedstawić następujące dokumenty:

-CV

-Orzeczenie o posiadanej niepełnosprawności

-Świadectwa pracy

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o nadsyłanie ofert lub kontakt telefoniczny.

Oferty można także składać osobiście w naszym biurze w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 225/243, lok. 217

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Envistar Sp. z o.o. jako podmiot zatrudniający osoby ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji