pakowacz - konkursy dla pracowników

Randstad Polska Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży chemicznej poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 40702
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn
  • pakowanie produktów do kartonu
  • nakładanie nakrętek na butelki
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność
  • chęć do pracy w systemie czterobrygadowym
  • pełnoletność
  • możliwość pracy na wakacje

Oferta:

  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 1900 zł brutto plus premia 15% miesięcznie
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport po przepracowaniu 1 miesiąca
  • wyprzedaże pracownicze
  • comiesięczne nagrody losowe dla pracowników (smartphony, tablety)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)