Agencja Zatrudnienia KS Service

Pakowacz- Komisjoner

Miejsce pracy: Niemcy, Horselgau

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada niemieckie zezwolenie Federalnej Agencji Pracy z dnia 29.06.2015 wydane przez Agentur für Arbeit Düsseldorf, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Jesteś osobą aktywną, chętną do podejmowania nowych wyzwań i zdobywania doświadczenia zawodowego? Nudzi Cię praca w Twoim mieście? Chcesz się usamodzielnić, nauczyć języków? Chcesz podjąć pracę za granicą? Odpowiadasz twierdząco na powyższe pytania? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie.

Wymagania

Nieważne czy jesteś doświadczonym pracownikiem czy jest to dopiero początek Twojej kariery. Nie jest istotne czy masz dwadzieścia czy pięćdziesiąt lat. Wymagamy jedynie chęci do pracy oraz zaangażowania.

Oferujemy

Swoją ofertę kierujemy głównie do osób aktywnych, chętnych do nauki i zdobywania nowych doświadczeń. Czy mówi Ci coś określenie „order picker"? Nie? Nieważne. Podczas szkolenia doskonale przygotujemy Cię do pracy. Posiadasz już doświadczenie na tym stanowisku? Super. Może z czasem chciałbyś zostać brygadzistą? Oferujemy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na warunkach polsko – niemieckich, organizujemy zakwaterowanie oraz wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na terenie Niemiec. Co musisz zrobić, aby podjąć pracę? Nie musisz komunikować się w języku niemieckim. Nie musisz dokumentować nam swojego doświadczenia w branży. Czego oczekujemy? Niezbędne będą wizyty w dwóch miejscach: Sąd – w celu uzyskania zaświadczenia o niekaralności, ZUS – aby uzyskać zaświadczenie o posiadaniu ubezpieczenia.
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy