Samwha Poland Sp. z o.o.

Pakowacz/ka

Od: Samwha Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Grabiszyńska

Rodzaj pracy: Pełny etat - rano

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Zakupy / Zaopatrzenie

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Pakowacz/pracownik liniowy!

Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną i może posiadasz status studenta?

Chcesz zdobyć doświadczenie i zobaczyć jak funkcjonuje firma?

Ta praca jest dla Ciebie!

Zapraszamy do naszego zespołu!

Oferujemy!

• Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

• Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym.

• Dogodną lokalizację miejsca pracy (ul Grabiszyńska).

• Formę zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenia,

• Przyjazną atmosferę pracy.

Obowiązki:

•  Przyjęcie przypisanej odpowiednio do stanowiska partii materiałów.

•  Sprawdzanie zgodności (tj. odczytanie numeru części).

•  Przeliczenie jednostek celem porównania z ilością zawartą w BOM liście.

•  Uzupełnienie worków z akcesoriami o części przypisane do stanowiska.

•  Dbałość o bezpieczeństwo używanych do produkcji materiałów.

• mile widziany status studenta (studenci studiów zaocznych/wieczorowych),

• bardzo dobra organizacja pracy własnej,

• odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• uczciwość, terminowość.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).