Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, dużej formy produkcyjnej we Włocławku, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

pakowacz/-ka

Nr ref.: 25149
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Włocławek

Zakres obowiązków:
  • pakowanie gotowych produktów
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętności manualne
  • wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - warunek konieczny

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miła atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)