Pakowacz/ka - praca od zaraz!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wadowice, małopolskie

Miejsce pracy: Wadowice

Opis stanowiska pracy:

sortowanie i pakowanie wyrobów na palety na końcowym etapie produkcji
obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń w procesie produkcji
strechowanie palet oraz ich etykietowanie
współpraca z pracownikami magazynu
przestrzeganie zasad BHP
dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
wymagana ks.sanepidowska
dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
predyspozycje manualne
motywacja i chęci do pracy od zaraz
gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

Oferujemy:
Docelowo praca na terenie Skawiny - ZAPEWNIAMY TRANSPORT Z WADOWIC
Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz
Pracę 3-zmianową, od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne)
Możliwość związania sie z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials