Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Pakowacz/ka Ksawerów Żdżary okolice Pabianic

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Pabianice

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim i mazowieckim. Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Stanowisko: PAKOWACZ/KA

Miejsce pracy: KSAWERÓW ŻDŻARY

Zakres zadań:

  • pakowanie produktów chemii gospodarczej (kostki toaletowe),
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • kompletowanie produktów,

Oczekujemy:

  • umiejętności współpracy w zespole,
  • pracowitości oraz zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • zdolności manualne,

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę,
  • zatrudnienie od zaraz!
  • prace od poniedziałku do piątku w godz. 06.00-14.00

Kontakt tel. 501-322-674; 731-787-888

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV, bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10-16 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.