Pakowacz – drobne przedmioty / bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, Plewiska, Skórzewo, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań, Plewiska, Skórzewo

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia
  • wynagrodzenie godzinowe 13,70-14 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 i 10:00-18:00
  • elastyczny grafik dopasowywany do preferencji
  • pracę w doskonale skomunikowanym centrum Poznania

Zadania:

  • segregowanie i pakowanie wkrętów
  • oklejanie zapakowanego towaru
  • dbanie o estetykę gotowego wyrobu

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Zabierz ze sobą znajomego i podejmijcie zatrudnienie w firmie przyjaznej pracownikom.

Praca od zaraz, aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.