Pakowacz- do 3100 zł brutto- umowa o pracę!

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pomocników operatora/pakowaczy do firmy produkującej systemy profili okiennych i drzwiowych z PVC. Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę! Firma w Swarzędzu/Jasiniu.

Obowiązki:
-pakowanie wyrobów gotowych
-etykietowanie
-przygotowanie maszyn i urządzeń do pracy
-weryfikowanie półproduktu podawanego do maszyny
-prawidłowe znakowanie wyrobu gotowego i odkładanie we wskazane miejsce

Oferta:
-System pracy 3 zmianowy
-Umowa o pracę bezpośrednio w firmie
-2600 brutto + premia od 300 zł do 500 zł

Wymagania

Wymagamy:
- Mile widziane doświadczenie w pracach fizycznych
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- Chęć do pracy

Zachęcamy do wysyłania CV!

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 600PLN - 3 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji