PAKOWACZ- 15 osób – 2 zmiany - zarobki 17-19zł/h

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Tychy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy,
  • Zmienny system pracy :
    - AKTUALNIE Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku w godzinach 05:00-13:00 i 13:00-22:00 (1h nadgodzin na drugiej zmianie)
    - Pracę na 1 zmianę od pon-czw w godzinach 05:00-15:00 - kiedy pracy jest mniej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 17zł brutto/h, po 6 tygodniach stawka na poziomie 18-19 brutto/h,
  • Możliwość pracy w nadgodzinach,
  • Bogate warunki socjalne ( szatnie, prysznice, kantyna z ekspresem do kawy itp.)
  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego i medycznego,
  • Pakiet benefitów Adecco +Club,
  • Profesjonalną współpracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Pracę od zaraz.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy zarówno w systemie 1 zmianowym oraz w systemie 2 zmianowym gdy jest więcej pracy - aktualnie
  • Mile widziane osoby zainteresowane pracą również w nadgodzinach,
  • Chęci i motywacja do pracy,
  • Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w pracy na produkcji.

Zadania:

  • Pakowanie gotowych produktów - ładunków do kotew/ pudełek o zróżnicowanych wymiarach,
  • Nakładanie trzymaków na każdy ładunek,
  • Sortowanie i wkładanie produktów do pudełek,,
  • Składanie i przygotowywanie pudełek,
  • Układanie pudełek na paletach,
  • Kontrola jakości,
  • Owijanie opakowań taśmą zabezpieczającą,
  • Etykietowanie, zabezpieczanie palet oraz transport ręcznym wózkiem paletowym.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta

Aplikuj poprzez ogłoszenie, bądź wyślij SMS o treści ’Praca Mikołów’ na numer telefonu: 695-060-093 Oddzwonimy!

Numer referencyjny: PAK/07/2019/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.