Pakowa / Magazynier W-wa Włochy

HR Global Group Sp. z o.o.

00-124 Warszawa, mazowieckie

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Miejsce pracy: 00-124 Warszawa

Zadania

• rozładunek/załadunek samochodów

• sortowanie przesyłek

• skanowanie przesyłek

• inne proste prace magazynowe.

Wymagania

• mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;

• gotowość do pracy fizycznej;

• motywacja i zaangażowanie do pracy.

Oferujemy

• zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę cywilno-prawną;

• pracę od poniedziałku do piątku 15-23 lub 23-7

• dobra stawka godzinowa + premia