Otwieramy nabór na stanowisko Pośrednik Nieruchomości!

Platan Investments Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY - Poznań

Platan Investments dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami otwiera nabór na stanowisko Pośrednika Nieruchomości.

Miejsce pracy:

Poznań. Nasze biuro operacyjne mieści się w Poznaniu, przy ul. Wspólnej 40. Tutaj prowadzone są wszystkie szkolenia i rekrutacja.

Naszym Pośrednikom zapewniamy:

1. Ekskluzywny roczny program szkoleniowy wraz z coachingiem osobistym.
2. Unikalny i innowacyjny system pracy zapewniający sukces w zawodzie pośrednika już w pierwszym okresie współpracy.
3. Świetne warunki finansowe od samego początku.
4. Osobisty system wsparcia na każdym poziomie rozwoju.
5. Pracę w młodym, energicznym i pomocnym środowisku.

Od kandydatów oczekujemy:

1. Min. średniego wykształcenia.
2. Ambicji, chęci zarabiania dużych pieniędzy i odnoszenia sukcesu. Pracujemy z najlepszymi i rekrutujemy najlepszych.
3. Entuzjazmu i zaangażowania. Wszystkiego innego nauczymy Cię od podstaw.
4. Dyspozycyjności w ustalonych godzinach.

Procedura rekrutacji:

Prosimy o przesłanie do nas swojego CV. Zostaniesz zaproszony/na na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli ją przejdziesz rozpoczniesz szkolenie i od razu pracę.

Prezentacja firmy

Poznań to miasto, w którym większość z nas się urodziła, lub spędziła... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena