Otwieramy kolejne miejsca pracy! Konsultant Obsługi Klienta.

Bydgoska Grupa Telemarketingowa

85-090 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Bydgoska Grupa Telemarketingowa – to nie tylko najwyższej jakości usługi, tysiące zadowolonych klientów, ale przede wszystkim zespół profesjonalnych Konsultantów.
Tą firmę tworzą ludzie z pasją!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Konsultant ds. Obsługi Klienta

Oto, co mamy dla Ciebie:
pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach: 8-16 i żadnych nadgodzin,
wszystkie weekendy wolne,
wypłatę w wysokości 2400 zł. na rękę i więcej,
system motywacyjny,
bezpłatne dla Ciebie szkolenia, które udoskonalą Twoje umiejętności jeszcze bardziej,
możliwość awansu zawodowego,
pracę w biurze w doskonałej lokalizacji, o wysokim standardzie,
przyjazny klimat, dzięki któremu z przyjemnością będziesz spędzał czas w firmie i poza nią.

A co jeśli nie masz doświadczenia? – to żaden problem, zaprosimy Cię na bezpłatne szkolenie wdrażające, podczas którego Trenerzy z kilkuletnim doświadczeniem podzielą się z Tobą swoją wiedzą.

BGT – tu zaczyna się Twoja kariera!

Sprawdź co u nas na Facebooku: /BydgoskaGrupaTelemarketingowa

Wymagania

Jakie zadania czekają na Ciebie:
obsługa klienta
przeprowadzanie rozmów handlowych

Jakie oczekiwania powinieneś spełniać:
chęć działania, nastawienie na cel,
otwartość, komunikatywność,
wysoka odpowiedzialność i kultura osobista.

Powyższe jest może i oczywiste, jednak w BGT Konsultanci muszą być pozytywnymi ludźmi!
Czekamy na:
Twoją energię,
optymizm i uśmiech!

Prezentacja firmy

BGT TO LUDZIE Z PASJĄ <br/> <br/>Fantastyczna atmosfera <br/>Wysokie wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bonusy motywacyjne: nagrody pieniężne, rzeczowe, wycieczki, premie za realizację celów
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta