Osoby z chęcią i motywacją do pracy w sprzedaży

Neo Digital

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktywne telefoniczne pozyskiwanie klientów i rozwijanie z nimi współpracy w zakresie sprzedaży,
Wnikliwe analizowanie potrzeb aktualnych i potencjalnych klientów w celu Proponowania rozwiązań zapewniających długotrwałe relacje i zadowolenie klientów,
Kreowanie polityki sprzedaży, mające na celu zacieśnienie ich więzi z firmą i intensyfikację wielkości sprzedaży,
Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów i działań konkurencji.

Wymagania

Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży,
Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
Stabilne zatrudnienie,
Atrakcyjny pakiet socjalny,
Możliwości rozwoju.

Prezentacja firmy

Neo Digital - profesjonalna obsługa klienta w zakresie usług prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing