Opis stanowiska pracy

OSOBY SPRZĄTAJĄCE
Miejsce pracy: Leźno

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.: Podstawowe obowiązki:
• kompleksowe sprzątanie powierzchni hali produkcyjnej, urządzeń produkcyjnych oraz biur
• dbanie o estetyczny wygląd sprzątanych powierzchni
• dodatkowe czynności w zakresie utrzymania porządku
Wymagamy:
• praca w godzinach 15:00-19:00
• solidność, dokładność, punktualność
• aktualna książeczka SANEPID
• mile widziani emeryci i renciści
Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• możliwość korzystania z pracowniczego ubezpieczenia grupowego, abonamentowej służby zdrowia

Uprzejmie informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuje, iż: 1) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, 2)posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania, 3)podanie danych osobowych jest dobrowolne

Prezentacja firmy

Przemysł spożywczy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca dla studenta