Osobowość, a nie doświadczenie!

Progressive Marketing

Łódź,92-511, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupą młodych osób, które współpracują ze sobą zarabiając ale i dobrze się przy tym bawiąc.

Chętnie poszerzymy nasz zespół o 2-3 nowe osoby, które będą razem z nami prowadziły akcje promocyjno-marketingowe.

Kandydat nie musi mieć doświadczenia w tej branży – ważne są dla nas takie cechy jak:
- komunikatywność
- determinacja
- samodzielność

Wymagania

Dużym plusem będzie znajomość języków obcych – współpracujemy z biurami nie tylko w Polsce, wysoka dostępność – organizujemy wyjazdy do różnych miast.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą portalu.
Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Prezentacja firmy

Progressive Marketing jest firmą marketingowo-sprzedażową, działającą na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne