Osobisty Doradca ds. Sprzedaży

Proama

Lublin, lubelskie

Proama
Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która od 2012 roku sprzedała ponad 700 tys. polis. Proama wyróżnia się na rynku, proponując Klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon i u agentów. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do Ogólnopolskiego Oddziału Obsługi Klienta w Lublinie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych;
  • Dbanie o realizację planów sprzedażowych;
  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta;
  • Udział w projektach związanych z rozwojem działu sprzedaży;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta przez telefon;
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych relacji z Klientami;
  • Wysoko rozwinięty poziom komunikacji interpersonalnej;
  • Motywacja do osiągania wyznaczonych celów oraz chęć współpracy w zespole;
  • Dobra znajomość obsługi programów komputerowych;
  • Pozytywne nastawienie do realizacji powierzanych zadań;
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu.
  • Gotowość do wykonywania pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej i premii sprzedażowej;
  • Pakiet dodatkowych benefitów;
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego;
  • Odpowiednio dobrany, bezpłatny, system szkoleń zapewniony w ramach programu rozwoju pracownika.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji korzystając z opcji "Aplikuj teraz" poniżej ogłoszenia.