Osobę do szykowania towaru na magazynie, praca nocna ok 4h. Poznań!

TERRA-AQUAZ

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy odpowiedzialnej osoby chcącej podjąć dodatkową pracę w godzinach nocnych na magazynie. Mile widziane osoby uczące się, studenci... Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia, młodą, miłą kadrę pracowników. Więcej informacji dotyczących oferty omówimy na spotkaniu z wybranymi osobami. Zapraszam do składania ofert.

Wymagania

- punktualność
- sumienność
- obowiązkowość
- mile widziane osoby uczące się lub szukające pracy dodatkowej
- dodatkowym atutem będzie prawo jazdy i własne auto

Prezentacja firmy

Zatrudnimy osobę na stanowisko kierowca-magazynier. Praca w godzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
600PLN - 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców