Osoba z j. niemieckim do prowadzenia sklepu internetowego

Wingstore

Jelenia Góra/ Zgorzelec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjno-handlowa LARIX-TOYS poszukuje osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

• Możliwość pracy na terenie Jeleniej Góry lub Görlitz
• Możliwość pracy na cały lub pół etatu

Wymagania

Wymagania:

• Biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
• Mile widziana znajomość obsługi programu Adobe Photoshop
• Dobra znajomość pakietu Office
• Dobra organizacja pracy
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
• Prawo jazdy kat. B

Zapraszamy do złożenia swojego CV ze zdjęciem na info(2)wingstore.aero lub na info(2)larix-toys.de lub klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

WINGSTORE to jeden z największych w Europie sklepów przeznaczonyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie