osoba techniczna do renowacji wózków widlowych + prace porządkowe na hali, j.angielski

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla jednego ze swoich klientów w Ijsselstein (Holandia) osobę do renowacji używanych wózków widłowych i ich czyszczenia (ścieranie lakieru, mycie, matowienie, malowanie) celem przygotowania do sprzedaży.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej

prawo jazdy kat. B

kompetencje techniczne w tym umiejętność przygotowania produktu pod malowanie oraz malowanie wózków widłowych

Zapewniamy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców