Osoba sprzątająca - Tychy

Work Service Express.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Agencja Pracy
Work Service Express Sp. z o.o.
to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Dla jednego z naszych Klientów zlokalizowanych w Tychach- tereny przemysłowe, poszukujemy trzech osób do pracy przy sprzątaniu hal magazynowych.

Zakres obowiązków:
- Obsługiwanie maszyn czyszczących
- Prace porządkowe
- Utrzymywanie czystości
- Sprzątanie magazynów / biur / toalet

Oferujemy:
- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym lub III zmianowym
- Umowę o pracę tymczasową
- Wynagrodzenie: 1980 brutto
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym lub III zmianowym
- Wysoka motywacja do pracy
- Dokładność
- Rzetelność
- Mile widziane doświadczenie przy sprzątaniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.