Osoba Sprzątająca - Białystok

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO Interim BPO poszukuje osób chętnych do pracy przy sprzątaniu obiektów.

Stanowisko: OSOBA SPRZĄTAJĄCA
Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska
• kompleksowe sprzątanie powierzchni komercyjnych – sprzątanie sklepów, biur, urzędów, szpitali i in.
• dbanie o estetyczny wygląd sprzątanych powierzchni,
• dodatkowe czynności w zakresie utrzymania porządku.

Nasza oferta:
• umowa na czas określony (umowa o pracę) lub umowa zlecenia - zależy od obiektu i rodzaju świadczenia pracy.
• możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu.
• Pracę w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie z 20-letnim doświadczeniem

Osoby chętne prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

CV z zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych oraz skan orzeczenia o niepełnosprawności proszę przesłać na adres email.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania
• chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu
• solidność, dokładność, punktualność
• odpowiedzialność za wykonanie pracy
• rzetelność, sumienność

Prezentacja firmy

SANPRO JOB SERVICE Sp.z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne