Osoba do wprowadzenia danych i weryfikacji dokumentów

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

IRON MOUNTAIN POLSKA SP Z O.O.

Światowy lider z zakresu przechowywania oraz zarządzania informacją poszukuje pracowników do:

Wprowadzania danych i weryfikacji dokumentów

Miejsce pracy: Radom

Nr ref. RAD/WPR

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

- przygotowanie i weryfikację dokumentów do cyfrowego przetwarzania;

- wprowadzenie danych;

- sprawdzanie, jakości dokumentów;

Od kandydatów oczekujemy:

- statusu osoby uczącej się

-mile widziane osoby potrafiące szybko pisać na klawiaturze,

- znajomości obsługi komputera,

- zaangażowania w wykonywaną pracę,

- dobrej organizacji pracy,

- sumienności i dokładności.

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagrodzeń,

- praca na umowę zlecenie,

- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

- pracę w młodym zespole.

Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6-14, 14-22 i 22-6

Zainteresowane osoby prosimy przesyłać CV na adres mailowy z numerem referencyjnym w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, po. 883)".

Prezentacja firmy

O firmie <br/>Firma Iron Mountain pomaga organizacjom zmniejszać ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat