Osoba do sprzedaży internetowej

Energo Tools BHP

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Energo Tools-BHP N.W. - toruńska firma handlowa z branży narzędziowej poszukuje osobę do pracy w charakterze handlowca odpowiedzialnego za sprzedaż internetową, poszukiwanie klientów przez internet, ofertowanie przez internet. Wymagania – znajomość zagadnień technicznych, znajomość obsługi Internetu, znajomość zagadnień handlowo-marketingowych.

Mile widziana grupa inwalidzka.

Oferujemy stabilną pracę, umowę, wynagrodzenie uzależnione od wyników.

Prezentacja firmy

Energo Tools-BHP N.W. - firma handlowa działająca w branży narzęd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing