Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego jednej z naszych spółek poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Osoby do sprzątania,

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie utrzymanie czystości oraz wszelkie prace porządkowe – sprzątanie pomieszczeń biurowych.

Wymagania

Oczekiwania:

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- solidność, dokładność, sumienność, punktualność

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.

Prezentacja firmy

Firma HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne