Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Gniewa, poszukujemy osób na stanowisko:

osoba do sprzątania

Nr ref.: 28975
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gniew, Tczew

Zakres obowiązków:
  • obsługa porządkowa obiektu
  • pielęgnacja i sprzątanie terenów zielonych
  • sprzątanie hal produkcyjnych

Oczekiwania:
  • doświadczenie w wykonywaniu podobnych obowiązków
  • pracowitość, dokładność, skrupulatność
  • chęci i motywacja do pracy

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową - na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • dobre warunki pracy
  • zatrudnienie od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)