Sprzątanie domków letniskowych-praca sezonowa

Derksen Polska Sp. z o.o.

Manhay/ Westende, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

• Dbanie o porządek na terenie parku (kempingu)

• Sprzątanie domów letniskowych, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń z zapleczem kuchennym

Oferujemy:

• Polską umowę zlecenie - (konieczna ciągłość ubezpieczenia u kandydatów)

• Atrakcyjne wynagrodzenie (wypłata w euro)

• Darmowe zakwaterowanie

• Miłą atmosferę w miejscu pracy

• Możliwość połączenia wyjazdu do pracy z aktywnym wypoczynkiem

-->Praca na wakacje! Możliwość pracy do końca sierpnia lub września 2017 roku

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Preferowane osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne

• Mile widziane prawo jazdy kat. B

• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiace
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka