Osoba do Rozliczania Transportu

P.H.U. Euro-Trans Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

P.H.U. Euro-Trans Sp. z o.o. P.H.U. Euro-Trans Sp. z o.o. P.H.U. Euro-Trans Sp. z o.o.
P.H.U. Euro-Trans Sp. z o.o. to lider zintegrowanych rozwiązań transportowych, dedykowanych branży budowlanej w Polsce.

Specjalizujemy się w transporcie kruszyw, cementu oraz betonu. Świadczymy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw.

Miejsce pracy: Warszawa

Firma usługowa zatrudni osobę do rozliczania transportu.

Obowiązki
* terminowe wprowadzanie danych z dokumentów przewozowych
* monitorowanie poprawności danych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
* rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w dokumentach
* pozyskiwanie brakujących dokumentów i kontakty w tych sprawach
* terminowe i precyzyjne sporządzanie wymaganych raportów

Oferujemy
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania w pracę
* możliwość zdobycia doświadczenia
* pełne przeszkolenie
* pracę od poniedziałku do piątku

* dobra znajomość obsługi komputera
* umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
* dokładność i zaangażowanie podczas wykonywania powierzonych zadań
* umiejętność pracy pod presją czasu
* mile widziane doświadczenie w podobnej pracy