OSOBA DO ROZLICZANIA TRANSPORTU

P.H.U. Euro-Trans

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma usługowa zatrudni osobę do rozliczania transportu.

Obowiązki
* terminowe wprowadzanie danych z dokumentów przewozowych
* monitorowanie poprawności danych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
* rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w dokumentach
* pozyskiwanie brakujących dokumentów i kontakty w tych sprawach
* terminowe i precyzyjne sporządzanie wymaganych raportów

Oferujemy
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania w pracę
* możliwość zdobycia doświadczenia
* pełne przeszkolenie
* pracę od poniedziałku do piątku

Wymagania

Wymagania
* dobra znajomość obsługi komputera
* umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
* dokładność i zaangażowanie podczas wykonywania powierzonych zadań
* umiejętność pracy pod presją czasu
* mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Lider polskiego rynku zintegrowanych rozwiązań logistycznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa