Osoba do prowadzenia zajęć z dziećmi

Akademia Nauki Tomasz Bieniek

31-161 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób do prowadzenia zajęć z dziećmi w Przedszkolach i Szkołach na terenie Krakowa i Małopolski.

Wymagania

- Uprawnienia pedagogiczne, (również studenci),

- Doświadczenie w pracy z dziećmi,

- Dyspozycyjność codziennie w godzinach przedpołudniowych,

- Własny samochód.

 Ze strony Kandydatów oczekujemy:

- Pasji i motywacji do pracy z dziećmi,

- Zaangażowania i kreatywności,

- Zdolności organizacyjnych,

- Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Oferujemy:

- Pracę w przyjaznej atmosferze,

- Elastyczne godziny pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, oraz listu motywacyjnego.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Akademia Nauki została założona w 1998 roku.<br/>Jesteśmy firmą z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia